Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem lesz gond ha a 4 éves fiú...

Nem lesz gond ha a 4 éves fiú szakállas agi mellé vettünk egy feltehetően 4-5 hónapos leányzót is? A nőstény integetett már a nagynak a fiú oda ment megszaglászni, bár a nőstény bólogatott is. A pici még fél a fiútól. A nagy nagyon érdeklődő.

Figyelt kérdés
Valamint lenne még valami hogy , hogyan kell tenyészteni a tücsköket, és a lisztkukacot.

2013. nov. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gond, bár a kérdésből semmit sem értek, ez számomra teljesen értelmetlen kínai áltudományos marhaság.
2013. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki fogja nyírni a nőstényt...
2013. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?? most csináltam róluk képet: [link] a fiúnak eszébe se jut bántani eddig ami a legmerészebb volt, hogy megszaglászta.
2013. nov. 19. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb párosodni akar majd, a nőstény viszont még túl pici ehhez, valszeg nem élné túl.
2013. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem de ők csak akkor vannak kettesben ha itt vagyok velük :) mikor suliba megyek, berakom a picit egy boxba (tud benne szabadon mozogni, nincs összenyomorítva) rakok mellé vizet és enni valót, és most kiszedtem őt a nagyhoz de mind a ketten napoznak jól érzik magukat. Mielőtt kivettem a kicsit megetettem a nagyot.
2013. nov. 20. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
ja igen, és a box bent van a terráriumban rácsos a teteje szóval meleget kaját vizet teret is kap egyszerre.
2013. nov. 20. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, én szóltam...aztán majd pár hét múlva ne írd ki, h miért nyírta ki az agàmád a másikat...
2013. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért tartom kizártnak mert egyfolytában szemelőtt vannak és ha látom hogy rámozdulna rögtön kivenném, de köszönöm hogy írtál, most már még jobban oda figyelek.:)Tücsök tenyésztésről nem tudsz semmit?
2013. nov. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!