Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó vagy Madagaszkár...

Leopárd gekkó vagy Madagaszkári nappali gekkó?

Figyelt kérdés
A leopárd gekkó éjjeli aktivitású de nagyon teccik viszont a másik nappali szerintetek melyiket válasszam(kezdő hüllő tartó)
2009. nov. 24. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
a nappali gekkóhoz hozzá se tudsz érni olyan gyors.tartásuk egyszerű.
2009. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj de szerencsés vagy, hogy tarthatsz gekkot.=)

Nekem egy leopárd gekko az álmom (beleszerettem xd), csak itthon nem szívesen látnák. (na nem baj, majd ha elköltöztem)

2009. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én nem értek hozzá, de nekem nagyon tetszik a madagaszkári gekko
2009. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első kommmentelőnek Köszi:)

a másodiknak( :D ) én pl meg hörcsögöt nem tarthatok :D xD amit en nagyon szeretnek am ebből jött a gekkó

2009. nov. 24. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy lett, hogy sokáig szajkóztam a gekkot, nagyon nem akarták itthon, de helyette tarthatok halakat. Bár nem panaszkodom mellettük is sok-sok állatom van. (kutya, cica, 6 nyuszi) De ha én a gekkokért vagyok oda... :P:D


(második válaszoló)

2009. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát, én leopárd gekkókat tartok, most is itt volt nálam az ismerősöm, és bátran a kezébe mertem nyomni. Ugyanezt egy nappali gekkóval már nem biztos, hogy ilyen egyszerű lenne. A nappali gekkó hajlamos "kibújni a bőréből", ha nem tetszik neki, hogy megfogják, és kényesebb is, bár az is igaz, hogy nagyon szép. Énis szerettem volna nappali gekkókat, de sokkal nagyobb terrárium kell neki, a sok trópusi növényt macerás így tartani, mert bármilyen betegséget elkaphat tőlük a gekkó. A leopárd gekkók viszonylag igénytelenebbek, egyszerű homokon, és némi búvóhellyel beérik, lámpával, és akár vidékre, vagy a Margit-szigetre is bátran kiviheted (én megtettem), és nem is olyan drága. :)
2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Basszus, ezt a sok baromságot!


Első kommentelő:

Mi a f@sznak fogdosod a gekkót? Aztán meg csodálkozol ha elpusztul. Ugyan ez vonatkozik az utolsóra.


Van két nappali gekkóm és kelnek a kicsik is folyamatosan, egyáltalán nem nehéz a tartásuk csak informálódni kell előtte.


A gekkó nem kutya, cica, nem taperaállat.

Ha simogatni akarsz valamit akkor az ne gekkó legyen.

2010. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyiket választod, a lényeg, hogy felelősen gondold végig, hogy kellő időt, törődést és pénzt tudsz áldozni rájuk. De mielőtt még össze-vissza vásárolgatnál, alaposan olvass utána mindkét fajnak.
2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Éjfúria!!! válasza:

bocsi, hogy itt zavarok de a gekkókkal kapocsolatban amennyi kaját általában beteszünk azt mind meg is eszik azt? Mert a madagaszkári nappali gekkó érdekelne.

:)

2014. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 fajtából van egy nőstény és egy hím!

A madagaszkári vadabb, és több páratartalom kell nekik. A leopárdgekkót kicsit könnyebb tartani, de azért a madagaszkári nappaligekkó se túl bonyolult(csak előtte jó alaposan nézz utána). Mind a kettő fajta nagyon szép, de a leopárdgekkó megszelídül, amaz meg nem!

A csinos kis zöld madagaszkári nem túl szelíd; és ne is nagyon tapogasd, mert erre érzékeny, kimondottan nem szereti

2018. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!