Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Madagaszkári gekkot- (paleodor...

Madagaszkári gekkot- (paleodora pictus) lehet együtt tartani leopárd gekko-val?

Figyelt kérdés
az a helyzet h szeretném tudni h lehet e leopárd gekkot együtt tartani madagaszkári gekko-val
2010. febr. 28. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mind2nek más-más az igénye. Pl Madagaszárinak inkább ilyen fatörzstörmelék stb, gekkónak papírtörölköző v homok...
2010. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ de nekem a madagaszkári gekkók eddig is homokban voltak és tök jól elvannak,, csak azt szeretném tudni hogy nem bántják-e egymást vagy ilyesmi mert nem akarok még egy terráriumot csinálni mert van már elég =)
2010. febr. 28. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Bántani csak akkor bántják egymást, ha nagy méretbeli különbség van köztük, de akkor viszont a nagyobb megeszi a társát. Különben biztosan nem fognak civakodni.
2010. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2010. márc. 1. 18:51
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne tartsd együtt, mert a pictus vagy 10 centivel kisebb, igaz, ugyanazok az igényeik, de a leopárd gekkók akár még kannibalizmusra is képesek, főleg a hímek. Én is gondolkozam már rajta, hogy pictusokkal tartom a leopárd gekkóimat, de aztán elvetettem az ötletet, mert túl kockázatosnak véltem
2010. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nekem a pictusok 10cm esek.
2010. máj. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!