Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst nem lehet...

Ékszerteknőst nem lehet csapvízben tartani, akkor milyen vízben tartsam és honnan szerezzek olyat?

Figyelt kérdés
Most sima csapvízben van, de mielött bele rakjuk felforraljuk, hogy a klór meg egyéb vegyi anyagok kiforrjanak belőle. De nem tudom hogy ez így jó? Ha nem akkor honnan milyen vizet szerezzek?

2013. dec. 16. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 tíz éves teknőseim vannak, sima csapvízben lubickolnak és köszönik jól vannak.
2013. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nálam azért is voltak eddig jól el a csapvízben, mert itt nálunk elég jó minőségű a víz hála az égnek. Nem tudom nálatok mennyire klóros, nyilván ha nagyon az, nem feltétlen jó a tekiknek. Viszont állandóan forralgatni elég macerás, főleg ha majd nagyobbak lesznek és sokkal több víz kell majd nekik. Hosszabb távra inkább egy víztisztító berendezést ajánlok, amit csapra lehet szerelni, lehet már olcsóbban is hozzájutni.
2013. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hetente cserélem a vízét, szombat este felforralom reggelre kihül annyira hogy ne süssem meg a teknőst.:D Olyanról nem is hallottam még, utánna nézek:D Nálunk is teljesen tiszta a víz csak a benne lévő tisztító anyagok azért nem a legjobban a teknős szervezetének. Szóval inkább felforraljuk:D
2013. dec. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!