Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Budapesten hol lehet a legolcs...

Budapesten hol lehet a legolcsóbban Mór vagy görögteknőst venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék, helyük lenne, csak hát... az Árkádban a Noé bárkályában 29 e forint egy. És én egy párt szeretnék. Valahol nincs olcsóbban? Mert ha 2-t vennék ott az 60 e forint durván, de annyi pénzem nincs. Nagyon jóhelyük lenne, csak megvenni őket, az egy vagyon...Lécci segítsetek. (Leginkább egy évnél fiatalabbat szeretnék.)
2008. júl. 16. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem tudom hol a legolcsóbb, de a leguán-t tudom ajánlani a déli közelében van, asszem alkotás utca 25, kifejezetten hüllőkre speciálizálódott bolt. Legolcsóbban egyébiránt valószínű tenyésztőtől lehet beszerezni.
2008. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

Szia! Van egy ismerősöm, aki 35-ért eladna 2 görögtekit. Ha jól tudom, akkor most 2 évesek.... 1 fiú, 1 lány. Ha érdekel, írj privit és megadom a számát!



Dia

2008. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nemrég olvastam, hogy kétezer forintért adnak el növendék illetve kifejlett teknősöket. De ez nem tenyészet, se nem állatkereskedés... valami szaporító, vagy csak meg akar tőlük szabadulni, de hogyha érdekel, írj privátot.
2008. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaposvári tenyésztő, de Érden lehet átvenni a kis görögteknősöket: 0670-315-9063. Nekem kettő van, kb félévesen hoztam el őket, papírral együtt!! Egy teki 12ezer ft.
2008. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tenyésztőtől 1db 10-15 ezer forint keress a neten!!
2013. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!