Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősök korát tényleg meg...

A teknősök korát tényleg meg lehet állapítani a páncéljukból?

Figyelt kérdés
Most kaptam egyet, mert ráuntak, de ő sem tudja, hogy hány éves és nem tudom hogy etessem, milyen gyakran. Kb tenyérnyi méretű, de mindig csak teknősműzlit evett és heti 1szer.
2014. jan. 11. 07:49
 1/2 dittis válasza:
Szia!Hát a páncél méretükből biztosan nem ,nekem 4 van mindegyiket egyszerre vettem 14 éve és csak az egyik akkora mint a tenyerem a másik közepes a többi kicsi maradt!Etesd igény szerint,a teknős müzli jó,de ne mindig azt add neki! mi élő kis halakat,gilisztákat,légy,szöcske stb adunk nekik imádják és akkor elég sokáig nem esznek,ugy jól laknak vele,néha saláta alma!!Ha nem kertes házban laksz már állatkereskedésben is lehet venni potom pénzért fagyasztott halakat is teknősöknek!szerintem ha müzlit eszik hetente elég egyszer vagy kétszer,de adj neki mást is!rem segitettem!
2014. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. jan. 17. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!