Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit jelent ha a kaméleonom...

Mit jelent ha a kaméleonom kipöttyösödik, vagy ilyen vöröses-barnás vastag cikcakkos minták jelennek meg rajta?

Figyelt kérdés
Most vettem egy bébi kaméleont és nem nagyon ismerem őket.Ha benyúlok akkor ilyen barnás-vöröses színű cikcakkos minta lesz rajta és ha kicsit sötétebb van vagy kaját adok neki akkor meg sötétebb árnyalatú pöttyök lesznek rajta?ezek mit jelentenek?fél,izgatott,örül vagy mi?segítsetek légyszives mert ha ez azt jelenti hogy nem tetszik neki akkor nem zaktatom nehogy megutáljon:(
2014. jan. 13. 23:44
 1/7 J0keer válasza:
szeretne egy pöttyös labdát
2014. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem szokott meg téged és fél ha benyúlsz. Kézből eteted vagy beteszed neki?
2014. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
berakom neki mert tücsköt eszik :/
2014. jan. 14. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi majd meg fog szokni téged. Minél többet legyen a kezeden. Fontos, hogy ő másszon rá a kezedre és sose közelíts hátulról. Ha nem ismered még a kamikat akkor nézz utána fajta szerint mert különbözik a viselkedésük és a színek jelentése. Amíg meg nem szokik téged addig lassan mozogj előtte mert a gyors mozgás idegesíti.
2014. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igyekszem :) amugy sisakos :)
2014. jan. 15. 00:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az jó :) nekem is olyan van. :)
2014. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia nekem is van kamim úgyhogy tapasztalt vagyok.

Azért is lehet mert fél tőled és nem akarja hogy kivedd.

De az én kamim is szokott ilyet csinálni mert én mindig kiszoktam kicsit engedni de ő azért csíkozódik és pöttyösödik be mert el szeretne rejtőzni lehet hogy a tiéd is azért csinálja.

2014. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!