Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Torzult lyukas új hatások...

Torzult lyukas új hatások enyhén barnás szélű levelek. Milyen hiány betegség lehet?

Figyelt kérdés

de majdhogy nem naponta hoz új hajtást.

kép:

[link]



2013. nov. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Magas nitrát szint.

Hirtelen hőmérséklet-csökkenés,

vagy hirtelen környezeti változások

és gyakori rakosgatás (transzplantáció).

2013. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tartós 25c 3 hete ültettem be kapót jbl tápgolyót is, sajnos a nitrátot nem tudom megmérni.
2013. nov. 10. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
más növényednél nincs probléma?
2013. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen növényem én se tudom mi a baj.én easy carbot és profitot nyomok naponta.kb másfél honapja vettem egy kicsit megviselődött ez idő alatt,de mintha kezdene helyre jönni.
2013. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy más a baja, mittudomén.
2013. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Papíron a káliumhiány okoz lyukas leveleket.
2013. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ricsikee1997 ***** válasza:
nekem ugyan ilyen volt... de szerintem a barnaalga eltömíti a növény pórusait agy nem tud felvenni tápanyagot ezért én kaptam 5 ancit kicsik de ha nagyobbak lesznek 3-at elajándékozok.. és mióta megvannak megszűnt ez a probléma de vannak még mellette garnéláim is azok is eszik az algát.
2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!