Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mióta láttam tavaly a híradóba...

Mióta láttam tavaly a híradóban, hogy egy panelházba bemászott egy kígyó, azóta csak arra tudok gondolni. Most a 2 percen láttam, hogy a wc-ből szednek ki egyet. Rettegek. Hogyan lehetne ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb az esélye hogy Hókuszpók becsönget hozzád mint hogy kígyót szedsz ki a klotyódból.Nyugodj meg ez azért nem Nairobi.
2014. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül,én is itt vagyok! :)

Én is mikor ráülök a wc-re mindig ilyenre gondolok,milyen rossz lenne.

Ismerősünk skorpiót talált a spajzban,mondjuk ez külföldön volt.Azonnal leöntötték valamilyen savval!

2014. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

3 dolgot csinálhatsz :


1. Mivel az déli sarkon nem élnek kígyók így ha odaköltözöl biztonságban leszel .

2. Megakadályozni úgy lehet hogy nem nyitod fel a wcét és zárva tartasz minden ablakot , minden olyant ahonnan kígyók mászhatnának be .

3. Utána olvasol hogy hazánkba él-e mérges kígyó ... rájössz kevés és az se ártalmas ... ezután megnyugszol ... rájössz milyen hülye kérdést tettél föl ... elszégyelled magad ... elhatározod nem akarsz többször leégni ezért nem fogsz többet felnézni a gyíkra .


Remélem segítettem !

2014. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem abba a házba fog bemászni, ahol te laksz(a másik 10000 ház közül választhat). Egyébként ilyenkor télen nem mászkálnak csak úgy, mert hüllők. Ha netán mégis feljönne a wc-ből(elég valószínűtlen) 99% hogy nem mérges, és még csak nem is harapós faj. A terraristák által tartott fajok egyike sem veszélyes emberre nézve, ha óvatosan bánnak velük. A hazai fajok pedig úgyszintén veszélytelenek.
2014. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az átmászást a szomszédból értettem, abba a panelházba is a szomszédon keresztül mászott át.
2014. jan. 21. 16:38
 6/8 anonim válasza:
Kimászik a wcéből és leharapja a k.kuid ... igen nagyon valószínű...
2014. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy Magyarországon 10000 embernél többen tartanának kígyót. Kérdezd meg a szomszédokat, hogy van-e kígyójuk mert ha nincs, akkor felesleges parázni. Meg mint már írtam, a kígyó a hideg vízvezetékben nem érezné jól magát, nem húzódna oda.
2014. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
én már minden állattól félek mióta előjött a wcből egy grizli
2014. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!