Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik a legolcsóbb kígyó...

Melyik a legolcsóbb kígyó (nem sikló) ami szép nagyra (legalább 1m-re) megnô és nem olyan vékonyka mint egy sikló? Jöhet mindenfajta csak a lényeg h9gy elérhetô, olcsó (10. 000ft körül), és szépnagyra nô?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok írjanak akik értenek is egy kicsit hozzá! :)

elôre köszi :)


2014. jan. 21. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A gabonasikló van 1,5 méteres is, könnyen beszerezhető és olcsó. A királypiton csak 1-1,2 méterre nő, viszont ő sokkal vaskosabb testalkatú. Igazából a királypiton sem túl drága. Szét lehet nézni terrarisztikai börzéken, ott mindig nagy a választék.
2014. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ige énis királypitont nézegettem esetleg annyittud valaki segiteni hogy kb mennyi idôs korban jó beszerezni és mennyiért lehet mondani hogy "jó" az ára?
2014. jan. 21. 16:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Válaszoló

Figyi ha valami nemtetszik ne szólalj meg okés

ismim mesélte hogy volt aki 10 éve tartott kígyókat... tapasztaltnak mondták mégis egymás után 5 kígyót nyírt ki...

am én meg amúgyis szeretem az állatokat és szeretek rólluk minél többet megtudni... és nem tartom magam vissza attól hogy tanúljak dolgokat és utánna szerezzek be állatokat...

csak néhány "tyúkeszû" itt pattog pedig nem gumilabda...

2014. jan. 21. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Unalmas, hogy mindennek bármi áron olcsónak kell lennie. Ráadásul, ha egzotikusabb állatokat akarsz tartani még akkor is.
2014. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!