Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet baja az ékszerteknőseimn...

Davke995 kérdése:

Lehet baja az ékszerteknőseimnek ettől?

Figyelt kérdés

Szóval a szobában ahol tartom a 2 ékszertekimet elég durva mocsár szag van tőlük sajna, ezért időnként bedugok elektromos illatosítót pl. [link] ?

Ettől lehet valami bajuk?


2014. jan. 27. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hát remélem nagy a szoba vagy szabályozva van az az illatosító én nagyon tömörnek érzem mindig.. szerintem néha fújj be valami légtisztítóval, de ha téged nem zavar a szag ők se fognak ammóniába elpusztulni elhiheted :)
2014. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyon tömörnek érzem, és szerintem az is épp ezért csak napi max fél órát van bedugva, de ha van esély, hogy ennyi is ártson inkább szagolom a mocsárszagot :)
2014. jan. 28. 00:46
 3/4 anonim ***** válasza:

takarítani kéne... nekem lapostányér méretű ékszerteknősöm van 300 liter vízben, nagy teljesítményű szűrővel, aljzattal, a víztisztítás 2-3 havonta így bőségesen elég, de még akkor sincs szaga, csak kissé opálos, tehát valamit nem jól csinálsz.


ha meg a víz szaglik, az a teknősnek sem jó, úgyhogy ahelyett, hogy valami szintetikus vacakkal elnyomod, kezdj el változtatni a tartáson.

2014. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tartáson kell változtatni.

Ha rendes cuccokat használnál, nem lenne semmi baja.

Kezdhetnél egy szűrővel.

2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!