Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2,5-3 éves ékszerteknőseimnek...

2,5-3 éves ékszerteknőseimnek elegendő, ha heti 2x kapnak táplálékot?

Figyelt kérdés

csütörtökön és vasárnap kapnának

jelenleg 2-3 naponta etetem őket (pl. hétfőn, csütörtök, vasárnap és utána meg kedd, péntek, és ugye megint hétfő, néha eltolódik 1 napot), de szeretném őket átszoktatni arra, hogy csak csütörtökön és vasárnap kapjanak...


Elsősorban tapasztalt, "régimotoros" ékszerteknős gazdikhoz szól a kérdésem!


2013. aug. 7. 15:25
 1/3 anonim válasza:
10 évesek a teknőseim. Nyáron hetente 3x, télen (akkor gyakorlatilag nem is esznek) hetente 1x kapnak enni. Az állatdoki szerint ez tök rendben van :)
2013. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem két húsz éves van és heti egyszer kapnak halat + zöldséget/gyümölcsöt heti többször. Ebben nincs rendszer, ahogy sikerül… Télen pedig egy falatot sem esznek. (Hiába teszem eléjük, nem kell nekik semmi sem) Szerintem a heti 2 elég 3 éves teknősöknek. Ha 1 napot csúszol az etetéssel néha, az nem gond, semmi bajuk sem lesz.
2013. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm szépen! :)

amúgy fagyasztott halat, néha egy kis legyet is adok nekik :)

2013. aug. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!