Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyi idő alatt szokja meg...

Mennyi idő alatt szokja meg az új helyet a király piton?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egyet és amikor kézbe veszem annyira fél, hogy érzem a tenyeremen ahogy gyorsan veszi a levegőt és olyan mintha bármelyik pillanatban meg haraphatna. Az eladó mindig kihangsúlyozza hogy nem fog megharapni mert hogy szelíd meg utána olvastam hogy ez a fajta a legalkalmasabb kezdő kígyó tartóknak. De mégis mikor múlik ez el neki?

És mit csináljak hogy ő se féljen tőlem meg én se tőle? Hogy szoktassam magamhoz úgy hogy egyáltalán ne féljen?


2014. febr. 23. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
vedd kézbe gyakrabban, különbem egy hüllő se szelíd csak max megszokja a jelenléted és nem harap, te talán pont egy harapós természetű kígyót fogtál ki de kézhez lehet azt szoktatni
2014. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!