Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Morelia Viridis ( smaragzöld...

A Morelia Viridis ( smaragzöld fapitont) hol lehet venni? És menyibbe kerül nagyon szeretnék egyet láttam is hogy lehet venni ja és még a legfontosabb barátságos nem harap?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Terraplázán szokott lenni, 80 ezer köröli az ára a kicsiknek. (láttam már 50ért is és 150ért is)


de nem ajánlom kezdőknek (nemtom az vagy-e) mert nagyon érzékeny állat, mind a páratartalomra, a basztatásra, illetve könnyen elkezd koplalni.


nem egy gabonasikló amit macerálni lehet egész nap (kezdőknek ezt ajánlom)általába harapós, és ahogy írtam kényes a fogdosásra, hamar lefordul a mászóágáról. tehát ez egy mindent a szemnek és semmit a kéznek kígyó



nem írtam a tartásáról, mert szerintem felesleges, és az interneten amúgy is meg lehet találni mindent

2014. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :-) már nem vagyo kezdő mert volt egy tigris ppitonom :-)
2014. márc. 4. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:

A smaragd zöld fapiton egyáltalán nem barátságos.Elég agresszív fajta,ezért nem ajánlják kezdőknek.

Kíváncsiságból kérdezem,az előbb olvastam egy kérdést ami újabb.Ott azt írja valaki,hogy smaragdzöld fapitonja volt,és most tigris pitont szeretne.De teljesen olyan mint ez a kérdés.Nekem fura.

2014. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mi nekem király pitonom volt és most smaragzöld fapitont akarok már meg van minden hozzá nekem nem kellene 7 m kígyó

nem tudnám hova tenni nekem a max hosszuság 2 m és 1 m között mozog

2014. márc. 4. 16:39
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz lenne egy 7 m -es tigrispitont gondozni és nekem nem tetszenek az ilyen nagy kígyók
2014. márc. 4. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Te írod itt,hogy tigris pitonod van.A második kommentben írod.
2014. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kemény lehet ha az ember még arra se emlékszik, hogy milyen kígyója van :) a fapiton viszont tényleg nem egy kezdő állat, főleg, hogy nagy részben eltérő a viselkedése a "földön" lakó pitonokhoz képest, hisz élete nagy részét az ágakon tölti, de ha mégis belevágsz akkor kérdezz, és segítünk
2014. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. márc. 5. 10:18
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi össze zavarottam neked van igazad de a másik kérdést nem én írtam
2014. márc. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!