Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasiklóm fél a szopós...

Gabonasiklóm fél a szopós egértől?

Figyelt kérdés
Van egy 35-40cm gabonasiklóm, lassan 2-2,5 honapja megvan, és elég rossz evő. Amikor elhoztam semmi gond nem volt vele, másnapra már evett is. De utána 3hétre evvet magátol. Aztán 4hétmulva tömnikellet. Rá 2 hét és evett egy szopost magától. Most viszont már 2hete nem evett. Nem vedlik, ki emésztet, nem zavarom sokat, de mégsem eszik. Elég nagy terráriumba van, aztán beraktam hozzá egy kis szopost majd egy 10perc mulva oda ment gondoltam végre eszik, megmozdult az egér és egy 10-15centit ugrot ellenkező írányba. Mit csináljak?
2009. dec. 15. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azbizony nagy baj!

Ha ténylegfél akkor meg kell tömnöd!

2009. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a szerelem szex témakört néztem eddig, pontosan miért hívják szopós egérnek?
2009. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőhozzászolonak: hát már megtömtem nem akarom mégegyszer nehogy aztán élete végéig tömhessem.

Másodiknak: Azért szopos, mert az anyától választják el, tehát még szopik, nem tudod mi az? Nyilván az anyából szopja a tejet, és nem az apjából a ... grat hogy ennyire értelmes vagy.

2009. dec. 15. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a válasz, és bocsi általában nem vagyok ilyen de 200 kérdés a szexualitás topicban megteszi a hatását :D
2009. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én se igazán értem , de ugyan ez van a leopárd gekkómnál is .Néha megeszi a szopóst ,néha nem.Nem tom mi lehet a baja.
2009. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok jó tanácsot és hozzáértő tartókat, tenyésztőket találsz itt: [link]

Többek között erről is volt már párszor szó, nézz körül a fórumon!

2009. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem próbáld meg a fagyasztott egeret ha meg kívánja megeszi félni meg nem fog tőle mivel nem mozog
2013. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!