Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segitség! A teknösöm nem...

Segitség! A teknösöm nem nyitja ki a szemét miért?

Figyelt kérdés
A teknősöm kb egy hete csak ugy van nem csinál semmit feljön a viz tetejére és csak úgy van. 2 napja nem nyitja ki a szemét és a viz tetején van behuzott fejjel. Ennyi eszik mintha látna meg néha úszkál is mintha látna de csukva van a szeme. Néha dörzsöli is. Szekszárdon lakok. Hol van itt vagy más közeli helyen állatorvos ahol foglalkoznak vele? Mi lehet a baja? Ugye nem fertőző? Nem kapja el a másik teknősöm ugye?

2014. ápr. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg A vitamin hiány.

Elkapni nem kapja el, de mivel ugyanazt eszik, ezért előbb-utóbb érintett lehet a másik teknős is.

Azt nem tudom, Szekszárdon foglalkoznak-e vele. Felhívod a rendelőket, és megkérdezed, hogy el tudnák-e látni.

Egyébként érdemes lenne teknősöknek való vitaminkészítményt is beszerezned, és azt hozzáadnod az étrendjükhöz, vagy változtatni valamit.

2014. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt, az állatorvos adott neki injekciót a hátsó lábába neki több alkalommal, és szépen meggyógyult. Vitaminhiány volt az oka nekem is.
2014. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jo köszönöm. Veszek neki vitamint es keresek allatorvost ahol ellátják
2014. ápr. 6. 17:23
 4/7 Boniem válasza:
0%

hát ezt elég hülyén fogalmaztad meg .." ennyi eszik mintha látna meg néha úszkál is mintha látna de csukva van a szeme"


hát na

2014. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinted érdekel valakit, hogy fogalmaztam meg!!? -.- menj már.. pff
2014. ápr. 21. 21:13
 6/7 Boniem válasza:
0%
Elsősorban ha már ki írsz valamit akkor tudd is megfogalmazni! Mert a válasz adók 70%-a már csak azért is beléd fog kötni és bizony ebből van aki nem ért semmit.
2014. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki nem ért belőle semmit miért válaszol?


Amúgy kedves kérdező,ha nincs nyitva rendelő, főzz le egy erős kamilla teát, és kend be vele a szemét. Persze ne forrón, várd meg amíg lehűl, nekünk segített, amíg nem volt orvos kéznél.

2014. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!