Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagyon sürgős! A L. gekkóm...

Bencehun_4157 kérdése:

Nagyon sürgős! A L. gekkóm kapott egy új terráriumot és azóta nem kakil! Az lehet -e gond hogy csak 4 naponként kap gyászbogár lárvát? Langyos vízbe meg fürdettem de semmi?

Figyelt kérdés
A lárvákon viraminpor van.
2014. ápr. 13. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én gekkóm volt, hogy 2 hétig nem ürített. Fürdettem naponta már a végén.

Elképzelhető egyébként, hogy az új hely zavarta meg. A fürdetésen kívül ne nagyon vedd kézbe egy pár napig, had szokja az új helyet.

Nálam folyamatosan előttük van a kaja, akkor esznek amikor akarnak. Jól vitaminporozd meg pl a lisztkukacot is, és legyen előtte mindig.

Milyen talaj van alatta?

2014. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima terra natura.
2014. ápr. 14. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

etess tücsökkel és csótányokkal inkább! sokkal de sokkal táplálóbbak,és könnyebben is emészti meg a gekkó (nincs annyi kitin rajtuk mint a lisztkukacon,gyászbogár lárván ;) )

2014. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért nem kakilt mert lassan emészti a kitint. De a fürdetést is próbáld. 2. voltam
2014. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat soka segítetek ezzel!
2014. ápr. 22. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!