Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meghalt vajon a pézsmateki?

Meghalt vajon a pézsmateki?

Figyelt kérdés
Az vagyok, aki a délelőtt kiírta, hogy beteg Guszti. Nos, elvittem állatorvoshoz, azt mondta, meghűlt vagy tüdőgyuszi, azt mondta, tegyem ~feél ótára melegebb vízbe minden nap. Br is tettem ma, de azóta-már vagy 4-5 órája nem mozdul, csak lógatja a fejEt, ha fölveszem, ha vízbe teszem, fura pózban lebeg. Csak kimerült, vagy meghalt?

2014. ápr. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiemeli a fejét a vízből? Ha nem, akkor már nem lélegzik, halott.
2014. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mozog, nem lélegzik, akkor sajnos meghalt. A szemei sem mozognak?
2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, azért azt csak el tudod dönteni, él-e még? :S

Tedd ki a földre a szobádban, nézd meg, mozog-e, elindul-e? Ha beteg, akkor is elkezdene sétálni, max. lomhábban.


Az én négy tekimnek volt már mindenféle sérülése/betegsége az évek alatt (Két 18 és két 13 éves van), de azért egyértelműen látszott (hála Istennek) mindig, hogy élnek.


Tedd ki kicsit szárazra, lámpa alá. Tegyél ki neki valami rongyot, amibe belebújhat. Az egyik tekim, mikor lázas beteg volt, így aludt egész nap, vissza se akart menni a vízbe. (Persze ez a szuri hatása is volt, amit kapott, mert teljesen eltompult tőle.)

2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmije sem mozog :( de amúgy kinnt van végig a kövön, mint már jó pár napja, ha a vízben lennw, el tudnám dönteni.. :(
2014. ápr. 22. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, mi lett?

Könyörgöm, hát fogd már meg azt a szegényt akkor, ne csak nézd!!

2014. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, hog megfogtam! nem csak néztem... de meghalt.. csak olyan fura volt mert reggel, mikor megnéztem lógott mindene, ha betettem a vízbe, nem mozdult, délutánra megmerevedett, de kinyílt a szeme! :O merthogy reggel még csukva volt... nem tudom :( mostanra már biztos, hogy meghalt.. :'(
2014. ápr. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!