Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy görög teknősöm nem...

Van egy görög teknősöm nem eszik már egy hete, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 21:27
 1/8 anonim válasza:
milyen kaját adsz neki?
2014. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2014. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában lóherét és pitypangot eszik, de néha kap uborkát és almát
2014. máj. 17. 20:27
 4/8 anonim válasza:
Nekem is van , és elég neki havonta egyszer-kétszer adni neki táplálékot.Nekem már megvan 14éve tehát a teknősödnek semmi baja ! ;)
2014. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem nincs teknősöm. Szerintem párzási időszak van nála azért nem eszik. A legegyszerűbb megkérdezed azt akitől vetted, vagy egy másik állat kereskedőt, vagy egy állatorvost. De szerintem egy könyv sem árt.
2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van görögtekim. Szerintem ez nem normális. Az enyém csak tél közeledtével nem eszik, nyáron naponta akár többször is eszik, illetve az udvaron elpusztít minden közelébe kerülő gazt...

Lehet, hogy valamilyen emésztési problémája van... Vagy probálj neki más elemózsiát adni, hátha azt megeszi: pl. saláta, főtt kukorica, dinnye, cseresznye...

Egyébként érdemes neki hüllőknek való vitamin port szorni a kajájára illetve hetente egy szárított halad adni neki.

Bár gondolom a probléma már megoldódott...

2014. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vidd álatorvoshoz fog kapni szurit, nekem igaz ékszerteknősöm van de oly sok külömbség nincs a tetfelépítésükben
2014. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat elvittem állatorvoshoz és kapott valamilyen port a mit az ételére kell szorni és akkor nagyobb lesz az étvágya
2014. júl. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!