Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül összességben...

Mennyibe kerül összességben egy kéknyelvű szkink tartása?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy viszonylag könnyű a tartása és nagyon nyugodt állat, így szívesen befogadnék majd egyet.

Mennyibe kerül a terráriuma nagyjából, a felszerelés bele és maga az állat? Plusz kellenek-e neki az ételeken felül vitaminok, stb.

Engedélyhez kötött-e a tartása itthon?



2014. jún. 16. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Nagyon nagy terkó kell neki 50 ezer csak a terkó a felszerelés bele az 10ezer forint az állat 15 ezer között mozog ! Igen vitamint lehet neki adni !
2014. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsokka02 válasza:
Mivel elég nagyra is megnőhet, nagyobb területet kell neki biztosítani.Ha van egy nagyobb (110cmx60cm) területű terráriumod, az már elegendő a számára.Maga a szkink pedig 10-15 "rugó", de elég nehéz tenyésztőt találni. (Én 2 évig kerestem.)Összességében (ha nincs terráriumod) max. 25-30 000 Forintból kijön.
2015. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsokka02 válasza:

És igen, legális a tartása.

A terráriumba meg homok, kövek, növények... a szokásos, de én úgy tudom, hogy egy tál víz is jó ha bent van.

Egyébként itt mindent megtalálsz a kérdésedre:

[link]

2015. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!