Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékszerteknős pár adat?

Az ékszerteknős pár adat?

Figyelt kérdés
Miket eszik? Mekkorára nő meg ? Meddig él? Mennyi az eltartása?

2014. júl. 10. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
25-30 centisre nő, főként halat eszik, 25-30 évig él(vagy tovább). A költségek csak kezdetben nagyok, utána elég olcsón lehet tartani.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norbi658441 válasza:

Eleinte inkább husos ételeket eszik:kishalak,nyers baromfihús apróra felmetélve,száritott rákok,legyek...

Amikor növekszik,akkor vegyesen szeretnek enni,tehát zöldséget és növényeket is.

Amikor márt negyobbak,megvannak pár éve,akkor márt jobban növényféléket,zöldségeket,gyümölcsöket esznek:nyers répa,főtt tojás-DE CSAK A FEHÉRJE,szőlő,saláta,pitypang-amikor még sárga a virágja,nyers karfiol...és ehhez hasonlók.

Amikor ezeket olvastam,én sem hittem,hogy lehet ilyet adni,mindig száritott kaját adtam nekik,de valóban lehet ilyen kajákat is adni nekik,és megeszik nem lesz semmi bajuk.A tojást és a húst kimondottan szeretik.

2014. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor volt vörösfülű ékszer tekink, mi adtunk nekik nyers májat is.
2014. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!