Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ehet a kígyó olyan húst...

Ehet a kígyó olyan húst amilyent az ember is szokott?

Figyelt kérdés

Kapok egy gabona siklót de, nincs szívem élő kisegerekkel etetni...a kígyó ehet mondjuk disznóhúst, marhahúst ...stb

Akiknek van kígyója kérem írjanak tapasztalatokat, tanácsokat... Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)



2014. júl. 18. 17:02
 1/5 Platypus ***** válasza:
100%
Nem. A kígyóknak az egész állat kell, szőröstül-bőröstül, különben betegek lesznek. Ha nem akarsz neki egeret adni, akkor mondj le a gabonasiklóról. Kérj inkább egy görög teknőst, az növényevő.
2014. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem (nem gonoszságból írom) gondold át jól ,hogy tényleg gabonát szeretnél-e!

Egérrel kell etetni,lehet fagyasztottal is,de pl az enyém azt egyáltalán nem hajlandó megenni bármit is csinálok vele:)készülj fel,mert pl jó büdöset tud alkotni a kis drágaság.

2014. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni fagyasztott egeret is. A kígyót sem tudja megsebesíteni és az egér sem szenved.
2014. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megenni,bedobhatod neki,ugyanúgy ott lesz még 1 hét múlva is a kaja.Ha sajnálod az egereket,akkor nem neked való állat egy sikló.Lehet fagyasztottal is etetni,de az macerásabb,ki kell olvasztani egy hajszárítóval,majd mozgatni előtte,hogy azt higgye él.
2014. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is sajnálom a kis egereket, de úgy vagyok vele, ha én nem adom oda a saját kígyómnak, akkor más fogja odaadni a sajátjának. Szegény kisegerek amiket kajának árulnak, úgysem élnek pár napnál tovább, tehát ha odaadod a kígyónak legalább nem mennek kárba.
2014. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!