Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gyík van a lakásban, de nem...

Gyík van a lakásban, de nem tudjuk hol, a fürdőbe, vagy a résekbe, mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

A macsekom fogott az erkélyen egy gyíkot, (panel, 3. emelet) amit én nem láttam, behoztam a macskát az előszobába, mire láttam, hogy gyík van a szájában. Kiköpte, (addigra csórinak a farka levált) a macskát elvittem, mire visszaértem a gyík sehol se volt, ugyebár menekült.

Most lehet, hogy a fürdőbe van, vagy valahol a wc ajtó, és a padló közti résekbe lapul, nem tudjuk. Lehet, hogy már nincs is a lakásban, de jó volna tudni, hogy mit csináljunk :D

Csak el kéne távolítani valahogy. Tudnátok segíteni?



2014. júl. 20. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad, nem támad, majd kisurran (vagy már be is következett).
2014. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyik legszebb teremtmények a gyíkok. Eszedbe ne jusson például agyonvágni.

Nem kell félni, nem fog megtámadni, stb.

2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pláne, hogy védett állatok ;)


majd kimegy, ha meg nem, akkor is elő fog kerülni, mert belassul éjszaka, ha hűvösebb lesz

2014. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap nézd meg a függönyön. Ha nincs ott, akkor már kiszökött. Elég ha kinyitod az ajtót.
2014. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok :D Már meg lett oldva, a gyíkunk épségben kijutott a lakásból, macska se kapta el :)

Egyébként eszünkben se lett volna bántani. Köszi a válaszokat!

2014. júl. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!