Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárga ékszertekinek mennyi...

Sárga ékszertekinek mennyi idős koráig felel meg a 60x30-as terrárium?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye a pézsmateki kisebb, és helyhiány miatt nekem hosszútávon jobban "megérné", de ma voltam megnézni, és valahogy az ékszerteki cukibb! :D Viszont akkor belőle nem tarthatok kettőt egy ilyen pici helyen, ugye?
2014. aug. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokáig elég neki és pénzkidobás is mindig eggyel nagyobb akváriumot venni. Vegyél egyből 100x50-est az élete végéig elég lesz. Ha kettőt szeretnél akkor 120x50-est vegyél.
2014. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ééértem, köszönöm szépen! Igen, sztem is hülyeség folyton váltogatni, de az 1 m hosszú az én kis lakásomba lehet, hogy sok lesz. Mert szívem szerint görögtekit vennék, és tudom, hogy az drágább, de elvileg ha jól tartom, sokkal tovább él, és hát nincs annyi macera a vízzel. Akkor most megint ott tartok, hogy esélyes a pézsmateki. Bocsi, nem sokkolok senkit a bizonytlanaságommal, csak hát ma is voltam a boltban, aztán egyetlen szabad eladót sem találtam, aki válaszolna a hülye kérdéseimre. :) Dugig volt az üzlet (bár nem tudom, mit várok szombaton...), pedig már nagyon szeretnék magamnak egy kis cukiságot. :D
2014. aug. 2. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, hogy szerencséd volt azzal, hogy nem volt szabad eladó. Ott nyomott volna a kezedbe 2 ékszerteknőst mondván: "Elég az nekik bőven, még 4-nek is!"

A görög tekiknek 1 négyzetméteres helyre van szüksége, ő kiesett, szóval marad a pézsma.

2014. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!