Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű vagy vörösfülű...

Sárgafülű vagy vörösfülű ékszerteknőst ajánlotok? Azon a pici folton és a hason való mintán kívül mi a különbség? Tényleg stresszként éli meg a teknős ha kézbe vesszük?

Figyelt kérdés
Olvastam egy netes oldalon, hogy igazi sokkhatás sázmára, ha kézbe vesszük. Én úgy tudtam, hogy "szeretik". Akkor most mi az igazság?
2010. jan. 15. 16:13
 1/4 anonim válasza:

Minden stressz nekik, ami nem a természetes életkörülményeiket idézi fel bennük. Én nem szoktam őket kivenni az akváriumból. De lehet, hogy kézhez lehet szoktatni őket. Én inkább hagyom őket élni.


Kereskedelemben főleg már csak sárgafülűt lehet venni.

2010. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sárgafülü és királnytekim van, a Sárgafülü imád a kezemben lenni:) a király kicsit stresszesebb, de az se őrül meg ha kézbekapom:) sőt, tv-zni is imádnak a kezemben, el is aludtak már nemegyszer:) Vörösfülüt az 1es villamos árpádhid pesti hidfőhöz közeli állatkereskedésben kapni:) de amugy , sztem tök mindegy, ugyanolyanok az elvárásaik mindkét fajnak:)
2010. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
Vörösfülüt már szigorúan tilos árusitani.
2010. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tilos, csak az importja! Tehát ha te tenyészted, ott adod el ahol akarod M.O.-on!
2010. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!