Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek kis kaméleont...

Szerintetek kis kaméleont lehet e nagy terráriumba betenni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hét múlva megrendeljük a kaméleont amit születésnapomra kapok. Már mindent amit csak tudtam elolvastam róla (tartás, gondozás, etetés, stb) Már csak egy kérdésem lenne. A keméleon kicsi, amikor megvesszük. És azt olvastam, hogy a kis kaméleonokat 3-4 hónapos korig kis terráriumban kell tartani, mert a nagyban fél. Ez igaz? Előre is köszi! :)

2014. aug. 25. 17:33
 1/2 anonim válasza:
Félni nem fog. Inkább azért kell kisebb terrárium neki, mert nem találja meg a táplálékot, bár ez kivédhető, ha nagy koncentrációban rakod be az eleséget. Sok sikert kívánok hozzá! :)
2014. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem ajánlott mert ugye nehezebben találja meg az élelmet ez által amir elkapja őket a vitaminport leugrálja az eleségállat ,így a kamid nem jut majd elég tápanyaghoz,

érdemesebb egy kisebb terrárium neki ez miatt

2014. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!