Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Aqua el minikani 120 szűrő...

Aqua el minikani 120 szűrő ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
Van egy 120 literes akváriumom, amiben kb 60 liter víz lehet, egy ékszerteknős lakik benne. Eddig belsőszűrőt használtam, nem igazán vált be, de el is romlott... Így azt gondoltam, hogy veszek egy külsőt, de nem tudom, hogy mekkora lenne elég, vagy egyáltalán milyen töltet kell bele. Azt olvastam, hogy adnak a szűrő mellé töltetet , akkor nem is kell venni pluszban? Vagy valamit érdemes kicserélni? Szerintetek jó ez a szűrő, vagy mást érdemes venni? 15 000 ft alatt szeretnék maradni, tehát kérlek ilyen 20 000 + szűrőket ne ajánljatok! Köszi!
2014. szept. 8. 11:29
 1/1 antokivi ***** válasza:
A külsö szürök sokkal jobbak van a jofogáson egy 12000 Ft-os szürö szerintem megéri nézd meg
2014. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!