Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a királyteknősöm...

Mi baja lehet a királyteknősömnek? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Van egy királyteknősöm,és azt hiszem beteg.

vízben teljesen rendesen mozog, nincs megfázva, rendesen eszik, van étvágya, kicsit nyugodtabb mondjuk, mint eddig volt...viszont ha kiveszem, nem elkezd futkorászni mint eddig mindig, hanem remegnek a lábai, megpróbál menni de 1-2 lépést bír csak menni, aztán abba is hagyja, szegény nagyon remeg....eddig nem volt ilyen baja sosem....kapnak kaját rendesen, teknős műzlit,májat, halat, van hogy zöldséget is, bár nem nagyon szereti azt...Van mellette egy ugyanakkora ékszerteknős, neki nincs baja....esetleg bánthatta a királyteknőst?sérülés nincs rajta....teknős kaphat sokkot??vagy ez vmi hiánybetegség lehet?..


2010. jan. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves?
2010. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
maximum egy éves lehet de sztem még annyi sem. augusztusban vettem, most 9 cm nagyságú, amikor vettem akkor oylan 4-5 cm volt....
2010. jan. 18. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vok...


értem..állatkereskedésben már megkérdezted? vagy dokit??

esetleg tenyésztőket?

mert én arra gondoltam, hogy öregedési problémák

2010. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, azóta megkérdeztem állatkereskedésben, és ott azt mondták, hogy vitaminhiánya van, a csontjai gyengébbek, már kapja a vitaminos oldatot, napról napra jobban van szerencsére :) köszi a segítséget :)
2010. jan. 21. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!