Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem tudtok teknős neveket?...

Nem tudtok teknős neveket? Részletek lennt!

Figyelt kérdés

2 teknőst fogok kapni holnap éjszaka, szerdán már elszeretném nevezni őket. Azt (még) nem tudom hogy mind a kettő lány lesz-e, tehát ha tudtok akkor egy fiút és egy lányt írjatok, de különben mindegy. Amúgy a lánynak én Candy-t gondoltam nektek tetszik?

Előre is Köszi!


2010. máj. 3. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bikicsunaaj vicsaj
2010. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha van valami, ami csak rád jellemző... Pl én a kutyámat Kenny- nek nevezem, mert szeretem a south parkot, és ő a kedvenc figurám. A Pinky- n gondolkoztam még- Pink Floyd a kedvenc zenekarom-, de valamiért Kenny győzött :D
2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem lánytekim van,Nessie-nek hívják,mert mikor azon gondolkoztam,hogy mi legyen a neve,olvastam valahol a Loch Ness-i szörnyről,és nagyon illett rá a név:D

Amúgy a lánynak jó a Candy,ha lesz fiútekim,én Hugónak fogom elnevezni:)Mellesleg milyen tekik lesznek?

2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különben Ékszer teknős. :)
2010. máj. 3. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Huba, Mózes
2010. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A lánytekim: Lili volt

A fiútekim: Spuri volt



Sajna elpusztultak kb 1 hete! :(

2010. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én rájöttem, h a teknősöknek az ilyen gyökér nevek állnak jól v az egyediek. pl az enyémek: Alfréd és Artúr -utóbbit rohadt jól lehet becézni: Túr, Túrka, sőt, ha épp brazil focistának képzeli magát, akkor Turinho! :D de tesóm ET-nek hívja :D amúgy sztem várj vele egy-két napot, h megismerd a viselkedését, szokásait, és utána könnyebb lesz kiválasztani a megfelelőt! :)
2010. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de sajnos egy hét múlva lesz tekim de lehet hogy nem lesz! :( :(
2010. máj. 4. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy teknősöm, Rudinak hívták (pedig szerintem nőstény volt) de lánynak aranyos a Cukri :D
2010. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiútekim Spuri:)

Lánynak jó a Bella,Lili...ami csak eszedbe jut:D

2010. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!