Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős akváriumába lehet be...

Teknős akváriumába lehet be rakni apró kavicsokat, mint ami a halaknál szokott lenni?

Figyelt kérdés
Volt aranyhalam es meg maradtak azok az apró piros színű kavicsok amik az akvárium aljat díszítették.Be rakhatom a teknősök alá l vagy felejtős?
2014. szept. 21. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a piros kavicsok rettentően természetellenesek, szerintem ne dobd be a teknősöknek.
2014. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem ne rakd be.Ha mindenképp akarsz kavicsot akkor szerintem inkább szedj össze te magadnak az utcáról, tavakból jól tisztísd meg és azt tedd be.Én így csináltam.Bár nekem mocsári tekim van
2014. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan kavics van a teknős alatt. Semmi baja sincs. Jól érzi magát és szerintem pont nem érdekli hogy piros vagy szürke vagy milyen a kavics alatta. Nyugodtan berakhatod alá.
2014. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan berakhatod a teknősöd alá, mert a halak és a teknős biológiai együttélése a természetben is gyakori, tehát nem lesz semmi baja a hüllőnek.
2014. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!