Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel lehetne letisztitani...

Mivel lehetne letisztitani egy 20cm-es teknös páncélját a vizkötöl? Vagy mit tegyünk a vizbe hogy ne legyen ilyen vizköves?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:57
 1/6 anonim válasza:
0%
véső+kalapács
2010. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno egy használaton kívüli fogkefével és tiszta vízzel tisztítottam. Persze a vízkövet nem szedi le, csak azt a nyálkás, algás valamit. Amúgy bizonyos időközönként vedlik( vagy nem tudom hogy nevezik, de a páncél felső, elhalt rétege pikkelyenként leesik- és az alatta lévő már nem lesz vízköves).
2010. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az utolsó. Én is fogkefével tisztítottam neki, hetente 2hetente. De semmi vegyszer, csak sima langyos víz. Ha vedlés után is tisztogatod rendszeresen, akkor kevésbé lesz vízköves.
2010. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sosav + fogkefes dorzsoles. Kicsit pezseg, de utana nagyon szep lesz a teknos hata.
2010. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kefe, és semmi vegyszer. Le fog jönni, csak ne dörzsöld a bőrét..:) Sok sikert
2010. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a vizet jól forrald fel és hagyd, hogy kihűljön, ezáltal a víz nem lesz olyan kemény.( fertőtleníti is)
2010. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!