Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi van akkor ha az egyik...

Mi van akkor ha az egyik teknősöm már teljesen megette a másiknak a páncélját hátul? Úgy néz ki, mintha asztalterítő lenne. Azt tudom, hogy ez az udvarlás egyik típusa, de miért ennyire durva? Fáj ez neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy két hímed van és nem is udvarlásról hanem egyszerű rivalízálásról van szó. Nekem hím görög teknősöm már nyírt ki egy másik hímet. Szerintem válaszd szét őket.
2009. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy teknősszakértő, de tudtommal az nem túl jó, ha a teknős páncélja puha. Ha pedig a társa meg tudja rágni, akkor az már eléggé fel lehet puhulva.

Egyébként szerintem ha csak a szarut érinti a cakkozás, akkor nem valószínű, hogy fáj neki, mivel abban nincsenek érzőidegek.

De azért egy dokivizitet megérhet a dolog.

2009. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!