Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királypiton vagy szakállas...

Királypiton vagy szakállas agáma vagy leopárdgekkó?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik állatot tartsam? Nem tudok dönteni! A legjobb lenne személyes tapasztalatok :)

2014. okt. 7. 21:56
 1/4 jázmin010 ***** válasza:
Én a szakállas agámát ajánlom. Ha valamit szeretnél megtudni az agámák tartásáról csak írj nekem nyugodtan.
2014. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ÓcsajiHunter válasza:
én a pitont ajánlom mert gyönyörű állat békés könnyen kézhez szokik és könnyű a tartása
2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még egyáltalán nincs tapasztalatod a hüllőkkel, akkor leopárdgekkó.
2014. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mindháromhoz van tapasztalatom. A pitonnak meg az agámának mások az igényei, de nagyjából ugyanazon a sinten vannak. Talán a piton kezelhetőbb, mert általában eszébe se jut az emberre harapni és ritkábban eszik, ellenben nagyra nő éserős. A szaki fürge, általában az se harap, de az esélye ngyobb. Viszont hatalmas bele van rengeteget eszik, és mivel nappali állat ezért viszonylag gyakrabban kell etetni. A leógeki a legkevésbé igényes. Én pl fűteni nem is fűtök nekik külön, de ha csinálsz egy napozót, szeretnek sütkérezni. kicsi, nem eszik olyan sokat, se olyan nagyon gyakran. (Nálam a nagyok kb hetente 2x, van h egyszer, ha úgy telezabálják magukat :) a kicsik minden nap vagy minden második nap) pár nap koplalás nem árt, ezek hónapokig kibírják kaja nékül. Szóval ha kitalálja, hogy két hétig ő ne eszik, nem kell szívgörcsöt kapni :) szóval ha kezdő hüllős vagy, akkor a leopárdgekkót ajánlom :)
2014. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!