Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi van ilyenkor az ékszerteknő...

Mi van ilyenkor az ékszerteknősömmel? Fontos, légyszi irjatok

Figyelt kérdés
Még elég kicsike, kb. 3hete van nálunk, akkor még semmi baja nem volt, elèg aktív volt, sokat mászkált uszkált, most úgy egy hete megváltozott, nem akar enni, amikor vizben van alig mozog mindig csak a vizen lebeg, a végtagjai egy része felvan ázva, olyan mintha vedlene vagy nem is tudom, az egyik ,, kezén" hiányoznak, leestek a körmei, amikor kirakom a száraz részre megsem mozdul, ritkán aréb megy de nem sokat mászkál, általában behuzza a fejét, de azért szokott nézelődni. Van mellette egy ugyan olyan teknős egy picit nagyobb, még párban hoztuk őket, ismerik egymást. A másiknak nincs ugy baja, elég aktív és sokat eszik, annak csak a páncélja nyálkásodik valamiért. Állatorvoshoz elvinném szívesen, csak az a gond hogy külföldön élünk es nem tudok itt orvost megbnem tom hogy mennek itt a dolgok! Légyszi, ha valaki tapasztalt ehhez hasonlót vagy tud valamit ezzek kapcsolatban az írjon! Nem akarom hogy valami baj legyen egyikkel sem, annyira aranyos kis állatkák!!!!!
2014. okt. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Külföldön éltek, állatorvost nem találtok, de állatkereskedést igen....

Ha megírod privátban hol laksz, szívesen kiderítem hol van a legközelebbi állatorvos. De az az érzésem nem fogsz írni..

2014. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem állatkereskedéstől vettük, hanem meg volt hirdetve egy internetes oldalon, olyasmi mint a tesz-vesz, háztól hoztuk. Rákeresni én is tudnék, csak az a helyzet hogy nem tudok németül hogy elmondjam az orvosnak hogy mi baja van a kis teknősnek, magyarba már rég elvittem volna.
2014. okt. 9. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel eteted őket?
2014. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!