Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Békákat mivel irthatnám...

SOS! Békákat mivel irthatnám ki a házbol?

Figyelt kérdés
régi parasztház, nemrég vettük most költöztünk és éjjelente hemzseg a gusztustalan békáktol :(
2014. okt. 15. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
haha ezen jót röhögtem... csukd be az ajtót és nem jönnek be vagy belül is tele van lyukakkal a fal? igényes egy ház lehet
2014. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem túl igényes ugyanis nem vagyunk gazdagok és csak erre volt pénzünk. Szép lassan felujitjuk. Kivánom hogy ne kerülj ilyen helyzetbe. Lehet hogy neked nevetséges az hogy az ujszülött fiadon ugrálnak a békák de szerintem ez igy nem jo.
2014. okt. 15. 14:54
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
de valamivel csak be lehet tömni a lyukakat, vagy szó szerint egy szita a fal?
2014. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Platypus ***** válasza:
79%
Megölöd a békákat és ott fognak rohadni a falban. Komolyan úgy akarsz élni hogy egymillió békatetem bűzlik a faladban? Ami gyaníthatóan vályog és vizes, különben a béka nem is akarna odamenni. Ahogy fűtötök szépen lassan felébrednek mert rájönnek hogy itt mégsem lehet téli álmot aludni. Összeszeded őket, kirakod az udvarra, és jövő télig normálisan leszigetelitek a házat, így esélyük sem lesz visszajönni. Próbáld a jó oldalát nézni: te lehet hogy undorodsz tőlük, de hasznos állatok. Minden megkímélt békával kevesebb meztelencsiga, szúnyok, pók és egyéb csúszómászó keseríti az életed.
2014. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem az egész olyan, de azért elég sok lyuk van. Reggelente 2-3 békát szedek ki a kádbol, még oda is bemennek. Egyébként ez téglaház, nemtudom mit keresnek itt. Kandalloval fütök, elég meleget ad ugyhogy igaz lehet amit irsz. Már egy pár lyukat befalaztam, de kisbaba mellett sok idöm nincs sajnos.
2014. okt. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!