Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért akarjátok kiirtani a...

Bmxboy33 kérdése:

Mért akarjátok kiirtani a békákat?

Figyelt kérdés
hasznos védett állat megeszi a szunyogokat és a tőbbi káros rovarokat nem veszélyes az emberre és nagyon aranyos ne irtsátok ki !!!!!??????
2013. jún. 21. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én például nem is tudtam róla, hogy ki akarom irtani! ÚRISTEEEN!
2013. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó, nem fogjuk kiírtani.
2013. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe. Lehet, hogy csak barátkozni akar a szúnyog :D

[link]

2013. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki akarja kiirtani őket? Én tizedelem a varangyokat, mert minden évben több kutyámat is állatorvoshoz kellett vinni miattuk, ugynanis eléggé mérgezőek, elég egy nyalás a kutyáktól, és máris rohanhatok a nem túl olcsó kezelésre. A leveli békát, meg a "nem kertemben élő" békákkal semmi bajom, sőt... Igencsak állatvédőnek tartom magam, az első mondataim után is... De a kutya családtag, bármit tizedelnék, ami veszélyezteti őket.
2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ugye nem ölöd meg őket mert feljelentelek he megölsz egy védett állatot?!
2013. jún. 22. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Laza feljelentés lesz, azt sem tudod kit jelents fel és a tengernyi tennivaló mellett nyilván minden létező hatóság rááll majd az ügyre és maga a terrorelhárítás fogja leteríteni a szóban forgó válaszadót.
2013. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, mert ha az állat veszélyt jelent emberre, vagy haszonállatra, akkor bele lehet kötni az állatvédelmi törvénybe, legyen a szempont fertőzésveszély, mérgezés, vagy akármi. Az, hogy beledöglik a kutyám, vagy elég szép számlát csinál az állatdokinál, ha varangyok idején hetente kell kimosni a gyomrát, pedig igencsak ez a kategória. És nem. Nem ölöm meg, de tudván a telkem természeti adottságait, elég valószínű, hogy mihelyst kiebrudalom őket, megdöglenek. Amúgy csak hogy tudd, embergyerekre is mérgező, ezért óvodák környékén is szépszámmal irtják őket, mert ha egy gyerek megnyalja, is nagy baj, ha lenyeli, pedig kortól súlytól függően akár bele is halhat. De te állatvédő vagy, gondolom őket is feljelentenéd, hisz a varangy védett állat, az embergyerek meg ugyebár nem...
2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!