Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hova tudnám beadni a teknösömet?

Hova tudnám beadni a teknösömet?

Figyelt kérdés
albérletbe költözünk, oda nem vihetem magammal, a szüleim pedig nem foglalkoznak vele. Nem kérek érte pénzt csak jó helyre kerüljön. Nagyon ragaszkodó.
2014. okt. 16. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert, vadaspark, vagy vannak olyan botanikus kertek, ahol befogadják a teknősöket és szuper életük lesz!
2014. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amúgy miért nem vihetsz teknőst albérletbe? nem büdös, nem kakil a szobába, mert terráriumban van...


és szerintem nem ragaszkodó. nekem is volt egy görög tekim. nagyon szerettem. viszont nem ragaszkodott hozzám.

2014. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
szia! mekkoa teknősről van szó? mrt ha még nem túl nagy egy állatkereskeésbe beviszed ottis elfogadják persze ha olyanba viszedd ahol egyébként is árulnak mert ha nem nem valószinű hogy befogadják ez lenne a legegyszerübb megoldás viszont igy nem tudod garantálni hogy a legjobb körülményeket biztosító ember fogja megvenni de ha nagyobb vagy értékesebb teknős rakd fel egy online vásárlás oldalra (teszvesz OLX vatera stb..) ingyen is el tudod addni és a leendő veővel is kapcsoltba tudszlépni ha valakit érdekel úgyis irn fog emailt vag üzenetet és megtudhatod hova kerül remélem tudtam segíteni puszi
2014. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) eddig ahány albérletet megneztem, egyikbe sem lehetett vinni ällatot, ragaszkodó az enyem, mert mindig utánam jön, fel akar mäszni a läbamra, mindig fel kell vennem :)
2014. okt. 16. 14:29
 5/8 A kérdező kommentje:
sárgafülü ékszerteknös és kb egy emberi tenyérnagyságnal már nagyobb
2014. okt. 16. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Facebook-on hirdesd meg inkább.Csinálj fotókat.Ha gondolod,én megosztom állatvédők csoportjaiban.

De első körben hívd fel a Noé Állatotthont.Náluk is élnek teknősök és ott szuper helye lenne.De a budapesti HEROSZ Állatotthonban is vannak.

2014. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát akkor elég suták a bérbe adók nekem 2 yorkim is volt albérletbe :) . Mindig kaparták a falat de simán befoltoztam :) .
2014. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem ez az állatos dolog nem teknősökre meg ilyesmikre vonatkozik. az nem tesz semmiféle kárt a házban, lakókat sem zavarja mert csöndben van, meg ha így szereted, gondozod is megfelelően és nem is trágya szagú. szerintem inkább kutyákkal, macskákkal lehet gondjuk, nem egy teknőssel... vagy megkérdezted őket is erről?

kérdésre válaszolva az előzőleg említett helyeknél tényleg érdemes lenne megkérdezni hogy befogadnák e. nekünk mikor túlszaporodtak a halacskáink azokat is be tudtuk cserélni :)

2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!