Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hová tudnám beadni a teknősömet?

Hová tudnám beadni a teknősömet?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves görögteknősöm, azonban már túl nagyra nőtt és nem bírjuk anyagilag sem továbbtartani, ráadásul a szüleim már nagyon kivannak tőle, meg akarnak tőle szabadulni. Az igazság, hogy már ő is nagyon szenved a kis helyén, teljesen depressziós szegény, mert imád a kertben fel-alá menni. Szóval nem is akarom szegényt tovább kínozni azzal, hogy nem tudok neki semmilyen normális benti helyet biztosítani vagy kint valamilyen karámot. Nem tudom viszont, hogy hová vihetném, ahol az őt megillető bánásmódot megkapná. Tud valaki tanácsot adni?

2013. nov. 1. 13:45
 1/7 Platypus ***** válasza:
Ha van CITES papírja, simán eladhatod. Hüllős fórumokon hirdesd. Ha nincs, akkor is elviszik idővel, de legfeljebb ingyen.
2013. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a zöld papír, amire minden adata rá van írva. Olyanja van, bár van egy olyan érzésem, hogy nagyon sokáig fog tartani megtalálni!
2013. nov. 1. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
keresd mert annélkül nem tartható és adható el legálisan.
2013. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretném eladni, csak jó helyre akarom adni. De meg van!
2013. nov. 2. 20:42
 5/7 Platypus ***** válasza:
Papír nélkül törvénysértést követ el az is, aki befogadja, akár pénzért, akár ingyen. Ez igazolja, hogy az állatod tenyésztett és nem a természetből fogták be.
2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De van papír, meg lett találva. Azért jó tudni ezt az infót!
2013. nov. 3. 15:24
 7/7 anonim válasza:
én befogadom nekem vannak teknőseim hol laksz?
2013. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!