Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Terráriumba milyen melegítő...

Plewis93 kérdése:

Terráriumba milyen melegítő izzó kell?

Figyelt kérdés
Most vettem sisakos kaméleont kis terráriumommal. Az eladó azt mondta, hogy elég a sima 40w égő, de nem elég. Raktam be 70eset de az sem eléggé melegíti fel. (28+) Ha veszek melegítő izzót az tényleg jobb hatásfokú és abból kb milyen kéne ha a sima 70es nem volt elég.
2014. okt. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg nincsen legalább részlegesen lefedve a terrárium, mert nyitottan bizony illan a meleg. A 70-es égő talán sok fényt adni, ami nem biztos, hogy jó az állatnak.
2014. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél kerámia lámpát.Az nem ad fényt,viszont jó meleget csinál.
2014. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ÓcsajiHunter válasza:
Egyik ötlet se jó sztem. Nekem királypitonom van és neki vettem a kereskedésben egy 50-es direkt hüllőkhöz kitalált lámpát és bőven felfűti a terráriumot 30-32 fokra. 50x50x50-es a terrárium
2014. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az exoterrás kerámia lámpa mióta nem jó megoldás?Direkt hüllők terráriumához találták ki.
2014. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ÓcsajiHunter válasza:
Te mondtad. Nem ad fenyt.
2014. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinem egy fűtőkövet, ilyeve fűtött sziklát tegyél alá.

Fölő pedig egy 13 Wattos Repti glo 5.0 izzót, ami UVB fényt ad neki, azért hogy az étvágya is jó legyen, meg hogy ne dögöljön meg.

2014. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég volt a sima hetvenes kerámia betétben az uvb mellé. A fűtő követ a kaméleon nem szereti mert sosem jön le a talajra.
2014. nov. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!