Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A szakállas agámát lehetne...

Jázmin010 kérdése:

A szakállas agámát lehetne együtt tartani egy leguánnal?

Figyelt kérdés
Nem egy terráriumban, de úgy, hogy ha kint vannak és látják egymást akkor a leguán bántaná?

2014. nov. 7. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bántaná, de egy leguán terráriuma nem kétfilléres dolog. Kiengedni sem jó ötlet, mert ha sokat van kint, akkor légúti betegsége is lehet vagy megfázhat.
2014. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kint a szabadban, hanem lakásban. XD
2014. nov. 7. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A lakásra értettem.
2014. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egyáltalán nem próbálná megenni a leguán az agámat?
2014. nov. 7. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel növényevő, elég valószínűtlen, de a legjobb, ha kiskoruktól kezdődik az összeszoktatásuk.
2014. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Szakállas agámám ugyan nincs, de leguánom van, így tudom milyen természetű. Nem túl lojális más élőlényekhez. Eléggé egoista és "lenéz" más élőlényt. Területvédő és bármikor megindul ha olyanja van. Hatalmas karmok, erős harapás és hosszú farok mellé még a szakállas agámától kétszer nagyobb is. Maximum amikor még fiatal, de akkor meg még túl stresszes. Kiengedheted őket külön-külön de csakis nagyon jó időben és ha figyelsz is rájuk.Én azt tanácsolom, ha esetleg mindkét állatot beszerzed akkor maximum két külön terráriumba legyenek egymás mellett :)
2014. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a kettő, jóé érzik magunkat, nem bántják egymást, mindketten 3 évesek! Pedig szoktak egyszerre kiengedve lenni.
2018. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!