Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős tartásához mi kell?

Teknős tartásához mi kell?

Figyelt kérdés

egyszerű ékszer tekire gondoltam.. vagy valami olcsó fajra.

akváriumom (nagy..nem tudom hány l-es van.)

mindenféle tanácsot örömmel fogadnék.:)



2014. nov. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát engem átvertek :D Tudtad, hogy tök nagyra megnő?? Nálunk egy hatalmas műanyagtálban vannak jelenleg, de ez már az 5. helyük, mert mindent kinőnek. Tettem be nekik kis "szigetet" ahova kitudnak mászni :D Eredetileg a halaimhoz raktam az akváriumba, csak aztán kicsit nőttek, és elkezdték harapdálni a halacskáimat, meg a teknőjük beragadt mindenhova, szóval ezt felejtsd el...pedig nagyon jól néztek ki ott :D Amikor enni adsz nekik, akkor tedd át őket, egy másik helyre addig, mert szörnyen mocskos lesz a vizük. Nálunk a Dunából kifogott apró halakat eszik, meg szárított rákokat főleg, jó nagy vérfürdőt tudnak csinálni...utána lemosom őket, és úgy mennek vissza a helyükre. Minél nagyobbak, annál ritkábban kell őket etetni. Heti 1-2-szer takarítsd ki őket, mert büdösek lesznek, és télen ne nyisd rájuk az ablakot, mert megfázhatnak. Kerti-tóban is jól elvannak, csak télen azért vidd be őket. :)
2014. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves előző hozzászólónak talán utána kellett volna olvasni a dolgoknak, mielőtt megveszi a teknőst. Szerencsétlenek már az 5. helyükön, műanyag tálban...!?

Írd be a google-ba, hofgy: ékszerteknős, egy csomó oldalt ki fog dobni. Le van írva minden. De linkelek is párat:


[link]

[link]

[link]


Jó olvasgatást!

2014. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megvan a teknős! :)

A helye:

[link]

Vettem neki rákokat amit az eladó ajánlott.:)

Tegnap hoztam haza este már evett is és mászkál úszkál.:)

2014. nov. 15. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A linket nem tudom megnyitni, de látom nem olvastál bele abba, amiket linkeltem. fagyasztott hal kell nekik elsődlegesen, ez legyen a fő kaja. Hány fokos a víz? Mekkora a hely?
2014. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!