Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 4-5 hónapos kisteknősnek...

Egy 4-5 hónapos kisteknősnek elég 1 neonhal 1 napra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4-5 hónapos a tekim ...Nem mindennap ezt kap természetesen...csak ha halat adok neki akkor ilyesmit.Válaszokat kösszike:D:)
2010. febr. 4. 15:24
 1/4 anonim válasza:
Elég, de szerintem ne adj neki neonhalat lehet hogy betegl esz én már csak tom tapasztalatból mondom. van 8 tekim rászoktadhatod marhahúsra nyersen marha szív nyersen ez a legjobb neki. és becsavarhatod friss salátába a hússzeletet
2010. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem...És milyen idős korátpl kell neki nagyobb akvárium?tudom h ez az etetéstől is függ de úgy kb?

Ja és kösszi:)

2010. febr. 4. 17:25
 3/4 anonim válasza:

Hi!


Én TUBIFEX -el (élő liszkukac) etetem és HETIMENÜVEL .

wan weboldalam csak nem írhatom le mert nem engedi a szabályzat.


Ott minden le van írva a tekikről.


küldj e-mailt és elküldöm a címét!

2010. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyelj: gondolj bele, hogy nézhet ki a teknős egy napja egy tóban!! napi egy hal, ugyan már....a teknős egész nap túrja az iszapot, és MINDENT megeszik, növényt, halott állatokba is belekóstol, mindenbe! nagyon kevés a napi egy hal. ha JÓL akarod etetni,a tanácsom: amikor eteted, kiveszed egy lavór vízbe, hogy ne kenje össze az akvaterráriumot (remélem van a teknősödnek kis száraz rész is, ahol "napozhat", ha nincs, és a szobádban több mint 22 fok van, akkor vedd ki éjszakára). adj neki minél változatosabb táplálékot, mert a teknősök, amint terráriumba kerülnek, az biológiailag lassú halált jelent nekik, ez ellen nem tudsz tenni, ez egy tény. amivel a sajátom etettem: MINDENNEL, a legjobb a macskakaja, mert nagy arányban tartalmaz csontlisztet, vagyis a kalciumforrásnak kiváló, és az elengedhetetlen a páncéljuk egészséges fejlődéséhez. feltétlen adj neki növényeket (nem mérgezőt!!!használd a netet, miket adhatsz neki). és mindent megesznek, mindent szeretnek, ha azt akarod, hogy sokáig éljen, akkor ne csak a bolti szarokkal etesd, hanem vegyél neki csirkemájat, nincs 100 forint sem, és kiváló A vitamin forrás. megjegyzésem: a teknőst csak látszatra könnyű tartani, mert szívós állat, de ha meg akarod adni neki a maximumot, akkor több a gond vele mint egy kutyával. a legfontosabb: GONDOLKODJ, hogy milyen körülmények között élhet egy tóban. napi egy hal az semmi, lófasz se, ennyi erővel ehetsz te is napi egy hekktörzset minden nélkül, szerintem neked se lenne elég. nagyon fontosak a vitaminok és az ásványi anyagok egy hüllőnél, ezekre nagyon oda kell figyelni, vagy feldobják a pacskert.
2010. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!