Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik hüllő illene hozzám?

Melyik hüllő illene hozzám?

Figyelt kérdés

Mivel a felsorolás közben nem szeretnék magyarázkodni, a jelenlegi munkahelyem/életstílusom/lehetősegimet/igényeimet vettem számba.

Természetesen nem kell mindegyiknek stimmelnie, csak minél többnek :D)

- Élénk legyen, s nappali

- Terráriumon kívül is lehessen tartani (nyugodtan kiengedhetem szaladgálni/játszani)

- Csöndes ételeket fogyasszon.

- El legyen egyedül, ha 2-3 napig nem vagyok otthon ne legyen probléma (ez nem rendszeres)

- Kezdeti beruházás ne legyen horribilis (ezt valószínűleg buktam)


A válaszaitokhoz kérlek írjátok oda, hogy kb mennyi az egyszeri és havi minimum beruházás amit vállalni kell.


2015. jan. 2. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Görög teknős. Kell neki egy terkó, lámpa, itató. Ezt lehet kivitelezni drágán, olcsón. A teki ára is változó. De minden illik rá, amit leírtál, és fenntartani se drága.
2015. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teknőst nem szeretnék. Pár éve játszottam egy teknőssel és nem igazán fogott meg. Valószínűleg a páncélja miatt nem tudok tudat alatt megbarátkozni vele.
2015. jan. 2. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Papagáj
2015. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hát a papagájt lehet olcsón és drágán is venni, egyedül a ketrec a drága, de csak ha nagyot veszel, továbbá olcsó, mert hát nem kell neki se melegítőlámpa,az eledel nem hangos :D és olcsó
2015. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy hüllő? Akkor leopárd gekkó.
2015. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hüllőkkel nem kell játszani. Ha játszani akarsz, vegyél macskát.
2015. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Anno nimfa papagájom volt, s gyerek korom óta belém rögzült hogy madarat nem akarok ketrecben tartani. A szobában kiengedés pedig nagy károkkal jár.

A leopárd gekkón sokat gondolkodtam (kb 3 éve folyamatosan), de az szúrja a szemem, hogy éjszakai állatok (ha jól tudom). Én pedig éjszaka aludni szeretek


A játékot pedig úgy értem, hogy ha pl a gép előtt tespedek akkor körülöttem futkorásszon, és ne féljen attól ha meg akarom simogatni.

2015. jan. 5. 10:14
 8/8 Tuzy Pál ***** válasza:

Szakállas agáma . Kb. 4000ft egy hónapban a tartása .

Egyedül jól megvan .Egy baja van : falánk . Sokat tegyèl be kajából , igy meglesz .felszerelés kell neki : terkó , uv lámpa . Víz nem kell , mert sivatagi. Kaja : lisztkukac , tücsök , gyászbogár (lárva is ) , zöldség .Nyomd össze egy kicsit a rovar fejét , hogy lassabb legyen és forgasd meg vitaminporban.

2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!