Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kzedő hüllőtartónak leopárd...

Kzedő hüllőtartónak leopárd gekkót vagy szakállas agámát javasoltok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt egyformán könnyű tartani szerintem.Tartok leopárdgekkót és régen agámát.Mindkettőt könnyű de szerintem barátságosabb és cukibb a leopárdgekkó:3 csak sokkal lustább szinte egész nap tud aludni:D
2015. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
leo
2015. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
párdgekkót xd
2015. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bivalyhernyó válasza:
Attól függ, mekkora hely áll a rendelkezésedre. A szakállas agámának jóval nagyobb helyre van szüksége, mint a leopárd gekkónak, egyrészt mert nagyobb testű, másrészt társas életmódot folytat, így ideálisabb ha több gyíkot tartasz együtt, ami még nagyobb terráriumot igényel.(a leopárd gekkó jól elvan egyedül is, de azt is célszerűbb csoportban tartani) A nagyobb terrárium persze drágább is. A tartása szerintem egyik fajnak sem nehéz, úgyhogy ha van elég pénzed és helyed az agámához, nyugodtan tarthatsz azt, ha nincs, akkor a leopárd gekkót javaslom. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szakállas agámám van, és összespóroltam a rávaló pénzt! És barátságos, szelíd fajta!
2017. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!