Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma nem eszik azt...

Szakállas agáma nem eszik azt az infót kaptam hogy pépesítsem a kaját és próbáljam úgy mintha itatnám?

Figyelt kérdés
2 hónapos hazahoztuk evet rendesen párnapot azóta kb semmit, mindene van ami kell, hiába pépesítem hanem kapja be, mit csináljak és hogyan, itatás nálam úgy néz ki a többi agámámnál hogy fecskendőbe víz szájhoz oda és már iszik is, na most hogy érjem ezt el ha nem hajlandó kinyitni a száját?

2015. jan. 24. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd állatorvoshoz.Volt egy törpegekkó párosom és abból a fiú nem evett.De amikor megvettem akkor sem evett,szóval úgy vettem meg hogy baja volt amiről akkor még nem tudtam.Viszont kitaláltam egy módszert amivel tudtam etetni,egyeseknek lehet nem fog tetszeni de inkább ezt csináltam mint hogy hagytam volna éhen halni...Megfogtam kézben a gekkót,másik kezemben a kukacot és a csipesszel amivel fogtam a kukacot azt nyomkodtam ovatosan a szájához hogy kicsit felhergeljem hogy ráharapjon...Így sikerült visszahizlalnom:)
2015. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pekelka válasza:
Kezd el az orratol lefele simogatni a szaja fele, gekkoknal mukodik ! Sok szerencset, remelem jobban lesz!
2016. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!