Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Venni szeretnék egy leopárd...

Venni szeretnék egy leopárd gekkót van egy akváriumom lámpával elég hőt fog neki leadni szerintetek? Vagy kell külön vennem hozzá valami lámpát?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz.Én bevallom nem szoktam fűtőlámpázni meg ilyenek,egy jófényű lámpát ráraktam a terráriumra és mindig fűtök szoval meleg van:D nyáron meg napos helyre rakom a terráriumot és az neki is jobb ha rendes napfény és annak a melege melegíti minthogy lámpák,fűtők stb...Én így tartom őket és évek óta egészségesek és jól érzik magukat:)
2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xxp válasza:

1. Én inkább terráriumban tartanám.

2. Nekünk egy tenyésztő azt mondta hogy nem kell nekik a melegítő lámpa elég a talajfűtő kábel is.

3. UVB fénycsövet pedig ne is vegyé neki mert teljesen felesleges.

2015. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xxp válasza:

Én így tartok öt leopárd gekkót és teljesen egészségesek.

És nem spórolni akarok a lámpákon mert ezeket megbízható forrásokból halottam és ha jobban bele gondolunk UVB és a melegítő lámpa tényleg felesleges..

2015. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!