Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most meghalt a teknősöm?

Most meghalt a teknősöm?

Figyelt kérdés
Nem nagyon evett semmit kiraktuk neki a kaját de szinte semmit nem evett belőle , puha volt a páncéla és most egy ideje nem adtunk enni neki mivel apukám azt mondta hogy téli álmot alszik és nem fog úgyse enni meg hagyjam békén. De én ma kivettem és semmire nem reagált nem nyitotta ki a szemét és nem mozgatta a lábát , én ezután sírtam egyhusztomba egy órát . Most mély téliálmot alszik vagy meghalt ? ( mór teknős 2-3 éves )

2015. febr. 21. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

"...puha volt a páncéla..."


Vitaminhiány!!!!!!!!! HALOTT!!!!!!!!!

2015. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos valószínűleg nem tartottátok megfelelően szegényt. tényleg halott.
2015. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi próbáltuk őt vitaminhoz jutattni D vitamin stb... Hogy egészséges legyen de semmit nem evett meg .
2015. febr. 21. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A puha páncél tipikusan a rossz tartási körülmények miatt alakul ki vitaminhiány miatt. Ha gumiszerűa a páncél, akkor 99,9 %hogy meghalt a maradék 0,01 hogy a következő napokban meg fog halni.
2015. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Veru10 ***** válasza:
Hát nem tudom,de ha már puha a páncélja akkor...lehet...
2015. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia az èn kisteknősöm is nayon rosszul van ha bele rakom a vízbe a hátára fordul nem eszik ès nèha -nèha felemeli a fejèt esetleg nekem is tudnátok segíteni?
2016. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!