Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kérdésem vannak leopárdgekkóva...

Kérdésem vannak leopárdgekkóval kapcsolatban (bővebben alul)?

Figyelt kérdés

Szóval ezek a kérdéseim:

1. Van náluk olyan időszak mint a menzesz pl. kutyáknál vagy vaami? ha igen akkor ez mikor szokott lenni?

2. Az 1 fiú és 2 lány jó párosítás? szabad őket egy terráriumban tartani?

3.Ha már van UV lámpa ami ugye melegít azon kívül kell más a melegítéshez? (pl.:fűtőcsövek)

4.Honnan tudom ha a lány gekkó "terhes"?

5.Az igaz hogy ha az üledékét egy bizonyos helyre pakoljuk a terráriumban akkor onnantól oda fogja végezni?

6. A csempe jó talaj nekik a terráriumba?

7. Az rossz nekik ha csak egy féle étellel (lisztkukaccal) etetem őket?

8. Minden egyes gekkónak külön kell itató és etetőtál? Mindezt egy tarráriumban?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 11. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1. szerintem nincs. csak mikor a tojásokat rakja folyton ássa a homokot és ahova lerakta a tojást egy nagy homokdombot csinál.

2. igen

3. +fűtőcső jó lenne

4. [link]

5. nem tudom.

6. fűtőszál+homok ...de lehet a fűtőszál felé gipszet önteni aztán a homok.

7. [link]

8. nem. elég egy befőttes üveg tető etetőnek pl a kukacoknak, hogy ne menjenek addig ki, itatónak meg egy kicsit mélyebb tető

2015. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ahogyan én keresgéltem a neten azt találtam hogy a homok nagyon is árt nekik.
2015. ápr. 11. 00:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 5. szerintem igen, mert haveroméknak van és mindig ugyanabba a sarokba szokta, de nem tudom, hogy ők pakolták-e oda előtte... :D
2016. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!