Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagyon cuki Szakállas Agámám...

Nagyon cuki Szakállas Agámám folyton meg akar harapni, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos Szakim már vagy 2 hónapja van nálam egy jól nevelt társával, de folyton amikor őt ki akarom venni simogatni elszalad vagy megharap!!! Nem tudom hogy mért lett ilyen és hogy hogy lehetne megnyugtatni! Ezért ha bármi Infót tudnátok mondani nagyon megköszönném!!!

2015. máj. 20. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
etesd sokszor kézből és ne ijedj meg tőle ha meg próbál harapni, ne tégy hirtelen mozdulatokat
2015. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2015. máj. 20. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

én pl a leopárd gekkóimat így szelidíttem meg:

1. lépés

sokat ültem a terráriumuk előtt


2.

kézből etettem őket,hagytam hogy nyalogassák a kezem


3.

hagytam hogy rámásszanak a tenyeremre de még nem vettem ki őket mert ilyenkor leugorhatnak


4.

hozzáértem a fejükhöz, ilyenkor már becsukták a szemüket és nem csináltak semmit, nem akartak elmenni


5.

kivettem őket kicsit az ágyra, minden takarót meg ilyeneket rádobáltam hogy legyenek rajta kis dombok,üregek ott szépen elmászkáltak felmentek a dombokra nézelődni aztán ha megunták egyszerűen rámásztak a kezemre én meg visszatettem őket, viszont egyszer nem voltam ott és lemászott a hím és elindult körbenézni a szobában szerencsére meglett, te se hagyd egyedül őket soha ha kiteszed valahová, mondjuk az agámák kicsit lustábbak és elvannak egy ideig egy helyben

2015. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az üzeneteket, már kezd megnyugodni :) most már nem harap meg ha kiveszem akkor nyugodt :D
2015. máj. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!