Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a gabonasiklóm?

Naifosz kérdése:

Miért nem eszik a gabonasiklóm?

Figyelt kérdés
A gabonasiklóm nem akar enni, már február óta (4 hónapja), ennek ellenére gyönyörűen vedlik, iszik, pihen vagy mászkál (ahogy korábban is). Nem tudom, hogy mire gondoljak, állatorvost nem találtam aki bármi okosat mondott volna. 2 éves, eddig semmi gond nem volt az étvágyával.

2015. jún. 4. 11:57
 1/3 anonim válasza:

Szia:) Vedléshez eves kell,es ha o levedlik kaja nelkul,akkor egy varazslo:D elo vagy fagyi egeret adsz neki? ha fagyit akkor melegitsd meg.huzkodd elotte,vágd meg az orrát,ha élőt akkor azt ösztönből el kene kapnia.Hagyd benn neki egy éjszakára az egeret,talan megjön hozza a kedve.

(én kis draga siklom elszökött januárban,es azota nincs meg:( )

2015. jún. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj, remélem meglesz! :( Tűnt már el nekem is és a könyvespolcon találtam meg a könyvek mögött :) Ne aggódj, neked is előkerül!!!

Amúgy pont ezért vagyok teljesen zavarban, mert evés nélkül vedlett, és élő egeret adok neki, mindig bennhagyom több órára (közben odafigyelek nehogy baj legyen) és nem akaródzik neki megfogni :/

Azért köszönöm a tanácsot! Még igyekszem kitalálni a szeszélye okát

2015. jún. 7. 21:22
 3/3 anonim válasza:
Remelem a te sikid mar rendbe jött,az enyém végképp eltunt:( augusztus van,7honap eleg sok idő..:( Raadasul most 8,akkor 5 cicank volt:(
2015. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!